Sklepy Barbara - śruby, artykuły metalowe, narzędzia


Idź do treści

AIR LIQUIDE

AIR LIQUIDE WELDING oferuje szeroką gammę materiałów dodatkowych (certyfikat ISO 9000) do stali węglowych, niskostopowych, nierdzewnych, specjalnych, aluminium i ich stopów, żeliwa

Oferujemy materiały do wszystkich metod spawania: elektrody otulone, druty pełne i rdzeniowe, zestaw drut/topnik dla łuku krytego, pręty do metody TIG, spawania gazowego lub lutowania.

Elektrody otulone
Posiadamy w swojej ofercie elktrody do stali: niestopowych i niskostopowych, stali normalizowanych i normalizowanych + ulepszonych drobnoziarnistych i specjanlnych stali konstrukcyjnych, do stali żaroodpornych kotłowych i rurowych oraz staliw, do austenitycznych stali nierdzewnych, do stopów niklu, żeliwa oraz napawania utwardzającego.
Druty pełne i pręty
Posiadamy w swojej ofercie materiały do metod GMA i GTA : do stali niestopowych i niskostopowych, stali normalizowanych i normalizowanych + ulepszonych drobnoziarnistych i specjanlnych stali konstrukcyjnych, do stali żaroodpornych kotłowych i rurowych oraz staliw, do austenitycznych stali nierdzewnych.
Druty proszkowe
Posiadamy w swojej ofercie materiały FCW: do stali niestopowych i niskostopowych, stali normalizowanych i normalizowanych + ulepszonych drobnoziarnistych i specjanlnych stali konstrukcyjnych, do stali żaroodpornych kotłowych i rurowych oraz staliw, do austenitycznych.
Posiadamy w swojej ofercie materiały do spawania łukiem krytym: do stali niestopowych i niskostopowych, stali normalizowanych i normalizowanych + ulepszonych drobnoziarnistych i specjanlnych stali konstrukcyjnych, do stali żaroodpornych kotłowych i rurowych oraz staliw, do austenitycznych.

Barbara | Rutyna | Oferta | Nasze sklepy | Kontakt | Sklep internetowy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego